Image

Jsme profesionální střelecká škola s oficiální koncesí na provozování střelnic, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní. Jsme tady pro Vás od roku 2015. Naše střelecké kurzy jsou zaměřeny nejen na základy manipulace se zbraní. Důležitým prvkem, na který klademe značný důraz, je bezpečnost. Budete postupovat od nejjednodušších technik až po ty nejnáročnější, které pro Vás můžeme v rámci obranné střelby připravit.

Zážitkové střelbě se věnujeme od roku 2016. Naše netradiční zážitky jste mohli nejčastěji vidět v nabídkách slevového portálu Slevomat.cz a portálu na zážitky Adrop.cz. Každý půlrok přidáváme do nabídky netradiční zážitkové střelby nové zbraně. Nyní máme bohatou nabídku zbraní. Od ledna 2019 jsme přešli na nové webové stránky s e-shopem. Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytovali co možná nejlepší servis.

Střelecká škola Shorty Tactical
Střelecká škola Shorty Tactical

Střelecké kurzy jsou určeny pro ty, kteří sice již zbrojní průkaz vlastní, ale mají všem známý pocit, že na přípravném kurzu k získání zbrojního průkazu a na zkouškách samotných se vlastně nic nenaučili. Naučíme vás nejen základní bezpečnou manipulaci se zbraní, ale také mnoho dalších dovedností, které jsou potřeba v rámci obranné střelby, střelby na střelnici a také v běžném životě. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi... Je to základ naší školy. Naučíte se s námi v krátkém čase bezpečně ovládat svou zbraň a získáte znalosti jak dále trénovat obrannou střelbu. Naše kurzy jsou výborným základem nejen pro další rozvoj vaší střelecké techniky v rámci obranné střelby, ale také pro naše další připravované kurzy, díky kterým se můžete posunout zase o kus dále.

Qui paratus, non superventus est. Kdo je připraven, není překvapen.

Kontaktujte nás

Pro začátečníka je lepší, když si v rámci střelecké školy Shorty Tactical vyzkouší střelbu z několika typů zbraní. Postupně zjistíme, která zbraň vám vyhovuje.

Navštívit Shorty Tactical

Ing. Václav Krátký
Ing. Václav Krátký